Dnes je 13.12.2017, meniny má Lucia

Vitajte na stránkach hudobnej agentúry A.N.D. Agency...

O nás…

Agentúra vznikla v roku 1997 a pôsobí na celom území Slovenska. Zameriavame sa na zabezpečovaní hudobnej produkcie, osvetľovania a ozvučovania na rôznych podujatiach a dodávkou profesionálnej zvukovej a svetelnej techniky pre Dj-ov, kluby, diskotéky a zábavné centrá rôzneho charakteru. Zastrešujeme profesionálnych DJ-ov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s hraním pre tých najnáročnejších klientov. Naši Dj’s sú pripravení realizovať hudobnú produkciu podľa požiadaviek zákazníka a druhu akcie.

Zabezpečíme hudobnú produkciu na rôznych kultúrnych a spoločenských akciách, moderovanie akcií podľa potrieb klienta, osvetlenie a ozvučenie rôznych podujatí, ako je svadba, rodinná oslava, stužková slávnosť, firemná akcia, firemná prezentácia, módna prehliadka, recepcia, diskotéka, koncert, festival, laser party, vrátane zvukového technika, osvetľovača a nami odporučeného DJ.
Na hudobnú produkciu využívame renomované značky ako sú Pioneer a Technics.
Naši DJ´s sú pripravení zabaviť aj to najnáročnejšie publikum.

Široké portfólio nami ponúkaných produktov a Dj-ov nám umožňuje nájsť ideálne riešenie pre Váš klub i diskotéku. Z nášho obchodu máte možnosť kompletne zariadiť Váš podnik spolu so zvukovou a svetelnou technikou od renomovaných svetových firiem. Pri návrhu kompletného systému Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

V prípade, že chcete mať najkrajšie zážitky a okamihy z akcie zdokumentované, ponúkame Vám možnosť profesionálneho širokouhlého (16:9) digitálneho videozáznamu s možnosťou vytvorenia DVD s interaktívnym menu a 3D grafikou. Taktiež zabezpečíme pre Vás špičkové fotografické služby, za tie najlepšie ceny.

Vaša A.N.D Agency