ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

E-SHOP
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

Mega Hex Par

Hex Par reflektor
Mega HEX Par
Vaša cena:89 €
Výrobca: American DJ
Mega HEX Par
megahexpar02jpg.jpg_9
megahexpar04jpg.jpg_8
megahexpar05jpg.jpg_6
megahexpar07jpg.jpg_6
megahexpar09jpg.jpg_6
Popis

Kompakný Hex Par reflektor pre vytváranie farebných svetelných efektov. Reflektor je zasadený v ultra kompaktnom úzkom tele, ktoré je možné upevniť priamo na podlahu alebo zavesiť na akúkoľvek stenu či rampu pomocou pribaleného držiaku. Mega Hex Par je osadený piatimi LED diódami s výkonom 6W a farebným spektrom RGBAW+UV. Svetelný lúč ponúka rozptyl v uhle 25°. Zariadenie je možné využívať v 4 operačných módoch (Auto Run, Sound Active, Dimmer, Static Colour) alebo pomocou 6, 7, 8, 11 alebo 12 DMX kanálov. Súčasťou balenia je aj IR diaľkový ovládač pre bezdrôtové ovládanie jednotlivých funkcii reflektoru. Rozmery: 261 x 260 x 110 mm. Hmotnosť: 1,87 kg.

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting