ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

E-SHOP
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

Mega QPlus GO

Nízkoprofilový PAR reflektor
nízkoprofilový PAR reflektor
Vaša cena:179 €
Výrobca: American DJ
nízkoprofilový PAR reflektor
Mega QPlus GO
Mega QPlus GO 1
Popis

Mega QPlus Go spoločnosti ADJ je kompaktný, nízkoprofilový PAR reflektor určený na prisvetľovanie, osvetľovanie pódií a vie tiež vniesť jasné farby a vzrušenie na akúkoľvek párty. Teleso využíva jedinečný "sit-flat" dizajn, takže môže stáť priamo na zemi alebo byť vo vnútri nosnej konštrukcie bez nožnicového držiaku, pretože napájacie DMX vstupy a výstupy sa nachádzajú na bočnej strane, nie vzadu. Mega QPlus Go využíva 5 ks 4W RGB + UV LED diód 4 v 1, ktoré umožňujú plynulé miešanie farieb, má uhol vyžarovania 40 stupňov, 5 prevádzkových režimov (vrátane režimu DMX, režimu Sound Active, režimu RGB + UV stmievače, automatického režimu a režimu statické farby) a 8 režimov DMX umožňujúcich širokú paletu možností programovania. Na ovládanie Mega QPlus Go môžu užívatelia použiť aj diaľkový ovládač ADJ LED RC, ktorý možno zakúpiť samostatne.
 
Napájanie: AC 100V-240V 50/60Hz 
Rozmery: 253 x 227 x 140mm
Hmotnosť: 1,9 kg
 

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting