ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

E-SHOP
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

Mega QPlus GO

Nízkoprofilový PAR reflektor
nízkoprofilový PAR reflektor
Vaša cena:179 €
Výrobca: American DJ
nízkoprofilový PAR reflektor
Mega QPlus GO
Mega QPlus GO 1
Popis

Mega QPlus Go spoločnosti ADJ je kompaktný, nízkoprofilový PAR reflektor určený na prisvetľovanie, osvetľovanie pódií a vie tiež vniesť jasné farby a vzrušenie na akúkoľvek párty. Teleso využíva jedinečný "sit-flat" dizajn, takže môže stáť priamo na zemi alebo byť vo vnútri nosnej konštrukcie bez nožnicového držiaku, pretože napájacie DMX vstupy a výstupy sa nachádzajú na bočnej strane, nie vzadu. Mega QPlus Go využíva 5 ks 4W RGB + UV LED diód 4 v 1, ktoré umožňujú plynulé miešanie farieb, má uhol vyžarovania 40 stupňov, 5 prevádzkových režimov (vrátane režimu DMX, režimu Sound Active, režimu RGB + UV stmievače, automatického režimu a režimu statické farby) a 8 režimov DMX umožňujúcich širokú paletu možností programovania. Na ovládanie Mega QPlus Go môžu užívatelia použiť aj diaľkový ovládač ADJ LED RC, ktorý možno zakúpiť samostatne.
 
Napájanie: AC 100V-240V 50/60Hz 
Rozmery: 253 x 227 x 140mm
Hmotnosť: 1,9 kg
 

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https