ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Stojany na hudobné nástroje
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

BX30 DJ Strobe PAR

LED reflektor, 3 x 10W QCL
BeamZ BX30 DJ Strobe PAR
Vaša cena:105 €
Výrobca: BeamZ
BeamZ BX30 DJ Strobe PAR
BeamZ BX30 DJ Strobe PAR 2
SK150735_02
SK150735_03
SK150735_04
Popis

Úzky LED reflektor vhodný pre hudobné produkcie, mobilné akcie aj pevné inštalácie. Reflektor je osadený tromi výkonnými 10W QCL (RGB + UV) diódami, 18 x SMD RGB LED a 27 x bielymi SMD LED usadenými v prstenci po obvode svetelného efektu. RGB + UV miešanie farieb a Strobo efekt. Ovládanie DMX signálom (1, 7 alebo 11 riadiacich kanálov), automatický prevádzkový režim s nastavením rýchlosti behu programu, funkcia Master / Slave. Pohodlná obsluha pomocou priloženého IR diaľkového ovládača, zabudovaný mikrofón pre ovládanie hudbou. Kompaktné plastové prevedenie, ovládací panel s LED displejom, dvojitý montážny držiak pre pevné inštalácie alebo položenie na pevnú podložku. Pripojenie DMX signálu pomocou štandardných 3 pinových XLR konektorov, priechodná napájacie IEC konektory pre sériové zapojenie viacerých reflektorov

Napájanie: 100-240V AC, 50-60 Hz
Príkon: 40 W
Počet farieb: 4 (červená, zelená, modrá a UV)
Počet LED: 3x 10W QCL
Počet LED: 18x SMD RGB
Počet LED: 27x SMD biele
Rýchlosť zábleskov: 1 – 20 Hz za sekundu
Počet DMX kanálov: 1, 7 alebo 11
DMX pripojenie: 3 pinový XLR
Prevádzkové módy: DMX a Stand-alone
Rozmery: 245 x 230 x 120 mm
Hmotnosť: 1,3 kg

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting