ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Stojany na hudobné nástroje
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

ICE Fog 1200

Profesionálny výrobník "plazivéj" umelej hmly
SK160515
Vaša cena:175 €
Výrobca: BeamZ
SK160515
SK160515_01
Popis

Profesionálny výrobník umeléj "plazivejhmly. Výkon vykurovacieho telesa 1200W. Vyrobená hmla je ochladzovaná ľadom a vďaka tomu sa drtí pri zemi. Pre ľad má výrobník špecialny zásobník. Prístroj využíva štandardné náplne do výrobníkov umelej hmly. Zabudovaná nádržka na 900ml kvapaliny, hustota zadymenia 125 m3 za minútu. Dofuk dymu cca. 5 metrov. Spínanie vykurovacieho telesa je riadené termostatom. Diaľkové ovládanie s 3 metrovým káblom. Ideálny výrobník hmly pre diskotéky a tanečné kluby. Vhodné aj pre mobilné aplikácie. Rozmery: 435 x 335 x 225 mm. Hmotnosť: 8 kg.

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting