ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Stojany na hudobné nástroje
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

LED Fog Flower

700W výrobník hmly
BeamZ LED Fog Flower
Vaša cena:72 €
Výrobca: BeamZ
BeamZ LED Fog Flower
SK160420_01
SK160420_02
Popis

Výrobník umelej hmly a lúčový LED svetelný efekt v jednom prístroji. Výkon vykurovacieho telesa výrobníka 700W, integrovaná nádržka kvapaliny na 250ml, dofuk cca. 3m, diaľkové ovládanie výfuku hmly. Svetelný efekt je osadený 3 x 3W RGB LED, špeciálny optický systém rozptyľuje do priestoru zväzky farebných lúčov. Dodávané vr. náplne do výrobníka. Ideálny svetelný efekt na mobilné párty a do menších klubov a tanečných barov. Napájanie: 220-240VAC / 50Hz. Rozmery: 245 x 230 x 125 mm. Hmotnosť: 2,3 kg.

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting