ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Stojany na hudobné nástroje
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

LED Fog Flower

700W výrobník hmly
BeamZ LED Fog Flower
Vaša cena:72 €
Výrobca: BeamZ
BeamZ LED Fog Flower
SK160420_01
SK160420_02
Popis

Výrobník umelej hmly a lúčový LED svetelný efekt v jednom prístroji. Výkon vykurovacieho telesa výrobníka 700W, integrovaná nádržka kvapaliny na 250ml, dofuk cca. 3m, diaľkové ovládanie výfuku hmly. Svetelný efekt je osadený 3 x 3W RGB LED, špeciálny optický systém rozptyľuje do priestoru zväzky farebných lúčov. Dodávané vr. náplne do výrobníka. Ideálny svetelný efekt na mobilné párty a do menších klubov a tanečných barov. Napájanie: 220-240VAC / 50Hz. Rozmery: 245 x 230 x 125 mm. Hmotnosť: 2,3 kg.

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

WEBHOSTING EARTH