ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Stojany na hudobné nástroje
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

LED UV BAR 8x3W UV LED

UV svetelná lišta, 8x3W UV LED
LED UV BAR 8X3W UV LED
Vaša cena:38 €
Výrobca: BeamZ
LED UV BAR 8X3W UV LED
BeamZ LED UV BAR 8x 3W UV LED
SK153270_01
Popis

UV svetelná lišta osadená výkonnými 3W UV LED diódami. Kompaktné prevedenie, nízka spotreba 30W, systém Plug & Play pre jednoduchý prevádzku bez nutnosti použitia externého ovládača. Svetelný efekt stačí len pripojiť do elektrickej siete. Dodávané vrátane montážnych konzol pre pevné inštalácie. Ideálny svetelný efekt pre diskotéky, tanečné a nočné kluby, bowlingové centrá a pod. Vhodný aj pre mobilné akcie alebo nasvietenie koncertných a divadelných pódií. Napájanie: 100-240V AC, 50-60Hz. Rozmery: 402 x 48 x 46 mm. Hmotnosť: 0,55 kg.

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting