ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Stojany na hudobné nástroje
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

Mini stroboskop

Mini stroboskop s vysokou svietivosťou
strobo
mini_stroboscoop_20W_front
QTX Mini stroboskop, 20 W
Popis

Mini párty stroboskop s vysokou svietivosťou. Stroboskop má robustný plastový kryt s polohovateľným montážnym držiakom. Na zadnom paneli svetelného efektu je možné regulovať rýchlosť zábleskov v rozpätí 0 až 10 zábleskov za sekundu. Zabudovaný 0,9 metra dlhý napájací kábel. Skvelý spoločník pre menšie oslavy, tanečné párty a domácu zábavu. Napájanie: 230V AC, 50 Hz. Rozmery: 55 x 98 x 137 mm. Hmotnosť: 0,5 kg.

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting