ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Stojany na hudobné nástroje
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

S700-LED oranžový

Dymostroj s LED efektom
SK160426
Vaša cena:62 €
Výrobca: BeamZ
SK160426
SK160426_01
SK160426_02
SK160426_03
SK160426_04
Popis

Kompaktný 700W výrobník umelej hmly vybavený tromi 1W jantárovými LED diódami. Efekt vytvára imitáciu plameňa pomocou dymovej clony umocnené zabudovaným jantárovým LED reflektorom. Samostatné ovládanie (spínanie) výrobníku hmly pomocou 3m diaľkového ovládača a svetelného efektu pomocou prepínača na zadnom paneli prístroja. Krátke žeravenia vykurovacieho telesa riadeného zabudovaným termostatom. Nádržka na 250ml kvapaliny, dodávané vr. montážneho držiaku. Ideálny doplnok na domáce či záhradnú párty, do menších klubov a diskoték.

Napájanie: 230V AC / 50 Hz
Príkon: 700W
Objem dymu: 75 m3
Doba ohrievania: 3 minúty
Nádrž na kvapalinu: 250 ml
Počet LED diód: 3
Typ LED diód: 1W jantárové

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting