ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Stojany na hudobné nástroje
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

S700-LED modrý

Dymostroj s LED efektom
BeamZ S700 2
Vaša cena:62 €
Výrobca: BeamZ
BeamZ S700 2
BeamZ S700
SK160450_02
SK160450_03
Popis

Kompaktný 700W dymostroj vybavený tromi 1W modrými LED diódami. Efekt vytvára imitáciu plameňa pomocou dymovej clony umocnenej zabudovaným jantárovým LED reflektorom. Samostatné ovládanie dymostroju pomocou 3m diaľkového ovládača a svetelného efektu pomocou prepínača na zadnom paneli. Krátke zohrievanie telesa riadeného zabudovaným termostatom. Nádržka na 250 ml kvapaliny, dodávané vrátane montážneho držiaku, ideálny doplnok domácej alebo záhradnej party, do menších klubov a diskoték.

Napájanie: 230V AC / 50 Hz
Príkon: 700W
Objem dymu: 75 m3
Doba ohrievania: 3 minúty
Nádrž na kvapalinu: 250 ml
Počet LED diód: 3
Typ LED diód: 1W jantárové

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting