ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Stojany na hudobné nástroje
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

SB1500LED

Výrobník hmly, bublín a LED efekt
BeamZ SB1500LED, výrobník hmly a bublín s RGB LED efektom
Vaša cena:215 €
Výrobca: BeamZ
BeamZ SB1500LED, výrobník hmly a bublín s RGB LED efektom
SK160524_01 (1)
SK160524_02
Popis

Hybridný výrobník umelej hmly a bublín so zabudovaným svetelným efektom. Výrobník vyfukuje umelú hmlu cez rotujúce bubble koleso v nádržke s náplňou do bublifuku. Rozfúkava tak bubliny naplnené dymom a umelú hmlu do priestoru pred výrobníkom. Pod výfukom prístroje sú v dvoch radoch umiestnené výkonné LED diódy, ktoré osvetľujú umelú hmlu a bubliny a vytvára tak netradičné predstavenie a atraktívne show. RGB miešanie farieb svetelného efektu, výkonný ventilátor a veľké otočné koleso bublifuku. Prístroj je možné ovládať pomocou signálu DMX (8 riadiacich kanálov) alebo pomocou ovládacieho panelu s displejom na hornej strane prístroja. Možnosť využitia automatického prevádzkového režimu. Robustné prevedenie, madlo pre ľahkú manipuláciu a prenášanie. Napájanie: 220-240V AC (50-60 Hz). Rozmery: 520 x 240 x 290 mm. Hmotnosť: 8,2 kg.

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting