ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Stojany na hudobné nástroje
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

SB1500LED

Výrobník hmly, bublín a LED efekt
BeamZ SB1500LED, výrobník hmly a bublín s RGB LED efektom
Vaša cena:215 €
Výrobca: BeamZ
BeamZ SB1500LED, výrobník hmly a bublín s RGB LED efektom
SK160524_01 (1)
SK160524_02
Popis

Hybridný výrobník umelej hmly a bublín so zabudovaným svetelným efektom. Výrobník vyfukuje umelú hmlu cez rotujúce bubble koleso v nádržke s náplňou do bublifuku. Rozfúkava tak bubliny naplnené dymom a umelú hmlu do priestoru pred výrobníkom. Pod výfukom prístroje sú v dvoch radoch umiestnené výkonné LED diódy, ktoré osvetľujú umelú hmlu a bubliny a vytvára tak netradičné predstavenie a atraktívne show. RGB miešanie farieb svetelného efektu, výkonný ventilátor a veľké otočné koleso bublifuku. Prístroj je možné ovládať pomocou signálu DMX (8 riadiacich kanálov) alebo pomocou ovládacieho panelu s displejom na hornej strane prístroja. Možnosť využitia automatického prevádzkového režimu. Robustné prevedenie, madlo pre ľahkú manipuláciu a prenášanie. Napájanie: 220-240V AC (50-60 Hz). Rozmery: 520 x 240 x 290 mm. Hmotnosť: 8,2 kg.

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

WEBHOSTING EARTH