ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Stojany na hudobné nástroje
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

SWA-18

Aktívny Subwoofer 18"
Vonyx SWA-18
Vaša cena:176 €
Pôvodná cena:189 €
Výrobca: Vonyx
Vonyx SWA-18
SK170798_01
Popis

Aktívny subwoofer osadený nízkofrekvenčným meničom s priemerom 18". Subwoofer je vybavený zosilňovačom s masívnym výkonom 500 W a aktívnym low-pass filtrom, ktorý nastavuje priechodnosť basových frekvencií medzi 120 Hz a 30 Hz. Jeho veľký 18" reproduktor je zasadený v kvalitnom drevenom boxe a dokáže produkovať zvuk vo frekvenčnom pásme 30-120 Hz pri maximálnom akustickom tlaku 118 dB a THD menším ako 0.05%. Rozmery: 450 x 565 x 665 mm, hmotnosť: 22,7 kg. Farebné prevedenie: Čierne.

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting