ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Stojany na hudobné nástroje
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

SWP18 Pro

Aktívny 18“ subwoofer s výkonom 600W
170826_16_side1
Vaša cena:315 €
Výrobca: Vonyx
170826_16_side1
SK170826_01
SK170826_02
Popis

Aktívny 18“ subwoofer s nastaviteľným frekvenčným pásmom v rozsahu 40 až 250 Hz. Zabudovaný zosilňovač s maximálnym výkonom 600 W, možnosť prepnutia fázy (0 - 180°). Reprobox poskytuje kvalitnú reprodukciu hlbokých basov bez nežiadúcej rezonancie. Robustné prevedenie a ochranná mriežka reproduktora. Zapustené madlá a hniezdo pre reproduktorovú distančnú tyč. Na ovládacom panely je umiestnený prepínač On/Off, sieťová zásuvka, potenciometre pre nastavenie úrovne vstupného signálu a vstupnej deliacej frekvencie, konektory XLR pre pripojenie signálu (Parallel/Thru), linkový vstup a výstup RCA, prepínač fáze a LED indikácia zapnutia a preťaženia. Ideálny basový reprobox pre pevné inštalácie a mobilné akcie. Rozmery: 435 x 550 x 615 mm. Hmotnosť: 27 kg

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting