ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Stojany na hudobné nástroje
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

VF400

Kompaktný 400W dymostroj
VF400 l
Vaša cena:44 €
Výrobca: American DJ
VF400 l
VF400 f
VF400 adj
Popis

ADJ VF400 - veľmi kompaktný, 400W mobilný hmlovač, ktorý je skvelý pre mobilných zabávačov a malé nočné kluby a bary, ktorým dodá atmosféru, a umožní zobrazenie lúčov z osvetľovacej techniky. VF400 je vybavený vysoko účinným vykurovacím prvkom, ktorý rýchlo zahreje hmlovacú kvapalinu. Je vybavený 0,25 litrovou nádržou na hmlovacú kvapalinu, má kontrolu úrovne kvapaliny, je vybavený diaľkovým ovládaním a používa hmlovacú kvapalinu na základe vody.

Vysoko účinný vykurovací prvok vytvára hmlu bez akýchkoľvek zvyškov
Čas zahriatia: 5 minút
Výkon: 3 000 m3 za minútu
Vnútorný zásobník na kvapalinu: 0,25 l
Kontrolka úrovne kvapaliny
Obsahuje diaľkové ovládanie ADJ VF400R
Používajte len vysoko kvalitnú hmlovacú kvapalinu na základe vody
Rozmery (DxŠxV): 250x180x2000 mm
Hmotnosť: 2,12 kg

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

WEBHOSTING EARTH