ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

E-SHOP
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

Mikrofónny set

2 kanálový set
Skytec VHF
Vaša cena:68 €
Výrobca: Skytec
Skytec VHF
SK179180_01
SK179180_06
SK179180_04
SK179180_03
SK179180_05
Popis

2 kanálový VHF bezdrôtový mikrofónny systém obsahuje ručný mikrofón, hlavový mikrofón s vysielačom a prijímací receiver. Ovládanie úrovne signálu obidvoch kanálov a LED indikácia stavových hlásení. Mikrofóny sú napájané klasickými tužkovými batériami (4x AA). Vysielacia frekvencia  200,175MHz a 201,400MHz. Ideálny mikrofónny systém pre hovorené slovo ako i spev. 

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting