ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

E-SHOP
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

VPS-60

Dynamický mikrofón
VPS-60
Vaša cena:39 €
Výrobca: American Audio
VPS-60
VPS-60 1
VPS-60 2
Popis

Dynamický mikrofón s čistým a presným zvukom. Zvlášť vhodný na zachytenie hlasu pri vystúpeniach. Frekvenčná odozva 50 Hz ~ 18 KHz, superkardoidová charakteristika, odpor: 300Ω ± 30%, a citlivosť -74 ± 3dBV/µbar robia z tohto mikrofónu tvojho nového spoločníka. Rozmery: 52 x 182mm, hmotnosť: 0,28kg. V balení okrem samotného mikrofónu aj plastový klip, 4,5 m kábel s konektormi 1/4-inch / XLR a púzdro.

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting