ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

E-SHOP
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

VPS-60

Dynamický mikrofón
VPS-60
Vaša cena:39 €
Výrobca: American Audio
VPS-60
VPS-60 1
VPS-60 2
Popis

Dynamický mikrofón s čistým a presným zvukom. Zvlášť vhodný na zachytenie hlasu pri vystúpeniach. Frekvenčná odozva 50 Hz ~ 18 KHz, superkardoidová charakteristika, odpor: 300Ω ± 30%, a citlivosť -74 ± 3dBV/µbar robia z tohto mikrofónu tvojho nového spoločníka. Rozmery: 52 x 182mm, hmotnosť: 0,28kg. V balení okrem samotného mikrofónu aj plastový klip, 4,5 m kábel s konektormi 1/4-inch / XLR a púzdro.

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

WEBHOSTING EARTH