ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

E-SHOP
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

DJM-850 K

DJ mixážny pult
pioneer-dj-mixer-djm-850-k
Vaša cena:1570 €
Výrobca: Pioneer
pioneer-dj-mixer-djm-850-k
djm-850
DJM-850 K
DJM-850 K b
Popis

Profesionálny digitálny DJ mix so 4 kanálmi a efektovým procesorom. Srdcom mixu je kvalitný USB prevodník, ktorý dokáže simultánne pracovať so 4 vstupmi a výstupmi pri vzorkovacej frekvencii 96 kHz a rozlíšení 24bit. Vďaka tomuto prevodníku je možné mix pripojiť k laptopu a detailne nastaviť jeho možnosti. Efektový procesor ponúka 13 efektov pre okamžitú prácu s vašimi mixami. Na výber sú efekty ako Crush, Reverb, Delay, Filter, Flanger, Phaser a mnoho iných. Štvorica kanálov je vybavená štandardným prepínačom intenzity, trojpásmovým EQ, samostatným ovládaním efektov, funkciou Cue a kvalitným faderom. K mixu je možné pripojiť aj mikrofón pomocou kombinovaného konektoru XLR/Jack 6,3mm, ktorý je vybavený samostatnou korekciou pre výšky a basy.

24bit/96Khz zvuková karta, USB, MIDI, 13 efektov
4 kanálový DJ mixpult
3 pásmový ekvalizér na každý kanál
Vstavaná 24bit/96Khz USB zvuková karta
Certifikovaný pre Traktor Scratch 2
13 efektov
Podpora MIDI
Fader start 

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https