ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Profil spoločnosti
skcsendehu

separator

profil spoločnostiAgentúra vznikla v roku 1997 a pôsobí na celom území Slovenska. Zameriavame sa na zabezpečovaní hudobnej produkcie, osvetľovania a ozvučovania na rôznych podujatiach a dodávkou profesionálnej zvukovej a svetelnej techniky pre Dj-ov, kluby, diskotéky a zábavné centrá rôzneho charakteru. Zastrešujeme profesionálnych DJ-ov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s hraním pre tých najnáročnejších klientov. Naši Dj’s sú pripravení realizovať hudobnú produkciu podľa požiadaviek zákazníka a druhu akcie.

Zabezpečíme hudobnú produkciu na rôznych kultúrnych a spoločenských akciách, moderovanie akcií podľa potrieb klienta, osvetlenie a ozvučenie rôznych podujatí, ako je svadba, rodinná oslava, stužková slávnosť, firemná akcia, firemná prezentácia, módna prehliadka, recepcia, diskotéka, koncert, festival, laser party, vrátane zvukového technika, osvetľovača a nami odporučeného DJ.

Na hudobnú produkciu využívame renomované značky ako sú Pioneer a Technics. Naši DJ´s sú pripravení zabaviť aj to najnáročnejšie publikum.

Široké portfólio nami ponúkaných produktov a Dj-ov nám umožňuje nájsť ideálne riešenie pre Váš klub i diskotéku. Z nášho obchodu máte možnosť kompletne zariadiť Váš podnik spolu so zvukovou a svetelnou technikou od renomovaných svetových firiem. Pri návrhu kompletného systému Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

 

V prípade, že chcete mať najkrajšie zážitky a okamihy z akcie zdokumentované, ponúkame Vám možnosť profesionálneho širokouhlého (16:9) digitálneho videozáznamu s možnosťou vytvorenia DVD s interaktívnym menu a 3D grafikou. Taktiež zabezpečíme pre Vás špičkové fotografické služby, za tie najlepšie ceny.

Vaša A.N.D Agency

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

VPS Server / SSD discs

VPS hosting and services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

VPS hosting and services

joomla site hosting

VPS hosting and services

drupal site web hosting

7 day trial VPS server

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting