ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

E-SHOP
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

LED FlatPAR 18 x 1W RGB

18 x 1W LED RGB, DMX
BeamZ LED FlatPAR 18x 1W RGB
Vaša cena:48 €
Výrobca: BeamZ
BeamZ LED FlatPAR 18x 1W RGB
SK151287_03
SK151287_01
SK151287_02
SK151287_04
Popis

Podlahový úzky LED PAR reflektor osadený 18 x 1W RGB (6x červená, 6x zelená a 6x modrá) LED diódami. Ovládanie signálom DMX (6 kanálov), ovládanie zvukom pomocou zabudovaného mikrofónu, režim Stand-alone s funkciou Master / Slave. RGB miešanie farieb, funkcia stmievania, Strobo efekt, zabudované automatické prevádzkové režimy. Reflektor je dodávaný s IR diaľkovým ovládačom všetkých základných funkcií.

Počet LED diód: 18 x 1W RGB 
Strobo efekt
Funkcia stmievania
Ovládanie DMX 6
Spotreba: 65W
Rozmery: 218 x 218 x 72 mm
Váha: 1,6kg

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting