ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

E-SHOP
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

PGA 48-XLR

Dynamický vokálový mikrofón
PGA 48-XLR t
Vaša cena:50 €
Výrobca: Shure
PGA 48-XLR t
PGA 48-XLR n
PGA 48-XLR
PGA48XLRE__pga48-xlr-e
Popis
Profesionálny dynamický vokálový (spevový) mikrofón s kardioidnou smerovou charakteristikou. Je určený pre snímanie hovoreného slova a karaoke. Mikrofón má odolnú konštrukciu. Má upravenú membránu pre jasný zvuk v štandardnej frekvencii ľudskej reči. Obsahuje vypínač. Kardioidná smerová charakteristika vyzdvihuje audio zo zdroja a eliminuje nežiadúce zvuky. Mikrofón je dodávaný s káblom XLR-XLR o dĺžke 4,6 m, praktickým obalom a stojanovým adaptérom.

Technické údaje: 
• Konštrukcia: dynamická 
• Smerová charakteristika: kardioidná 
• Vypínač: Ano 
• Telo: kovové 
• Konektor: XLR

Impedancia: 600 Ohm
Frekv. rozsah (Hz): 70-15000 Hz
Citlivosť (dB): -53,5 dB
Hmotnosť: 0,3 kg

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting