ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

E-SHOP
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

PGA 48-XLR

Dynamický vokálový mikrofón
PGA 48-XLR t
Vaša cena:50 €
Výrobca: Shure
PGA 48-XLR t
PGA 48-XLR n
PGA 48-XLR
PGA48XLRE__pga48-xlr-e
Popis
Profesionálny dynamický vokálový (spevový) mikrofón s kardioidnou smerovou charakteristikou. Je určený pre snímanie hovoreného slova a karaoke. Mikrofón má odolnú konštrukciu. Má upravenú membránu pre jasný zvuk v štandardnej frekvencii ľudskej reči. Obsahuje vypínač. Kardioidná smerová charakteristika vyzdvihuje audio zo zdroja a eliminuje nežiadúce zvuky. Mikrofón je dodávaný s káblom XLR-XLR o dĺžke 4,6 m, praktickým obalom a stojanovým adaptérom.

Technické údaje: 
• Konštrukcia: dynamická 
• Smerová charakteristika: kardioidná 
• Vypínač: Ano 
• Telo: kovové 
• Konektor: XLR

Impedancia: 600 Ohm
Frekv. rozsah (Hz): 70-15000 Hz
Citlivosť (dB): -53,5 dB
Hmotnosť: 0,3 kg

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

WEBHOSTING EARTH