ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Stojany na hudobné nástroje
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

LED Disko žiarovka E27

Párty LED žiarovka, biela
519189805
Vaša cena:9 €
Výrobca: Omnilux
519189805
51918980_03
51918980_02
Popis

Dekoratívna LED žiarovka, ktorá vytvára biely kaleidoskopický efekt. Žiarovka je osadená tromi 1W LED diódami, ktoré majú teplotu farieb 6400K (studená biela). Pre klasickú objímku s päticou E27. Ideálne do stolných lampičiek aj stropných svetiel. Akonáhle sa žiarovka naskrutkuje do objímky, začne svietiť a rotovať rýchlosťou 10 otáčok za minútu okolo svojej osi a projektovať žiarivé biele lúče. Vhodné pre efektové osvetlenie barov v tanečných kluboch a diskotékach, ale tiež pre domáce použitie pre navodenie skvelej párty atmosféry. Rozmery: 130 x 80 mm.

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting