ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Stojany na hudobné nástroje
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

LED FLAT PAR

LED FLAT PAR Reflektor
LED FLAT PAR 4
Vaša cena:22 €
Pôvodná cena:29 €
LED FLAT PAR 4
LED FLAT PAR
LED FLAT PAR 3
Popis

Nová verzia multifarebného reflektoru ktorý používa LED technológiu, vďaka ktorej má nízku spotrebu, dlhú životnosť a vysokú svietivosť. Reflektor sa dá ovládať manuálne pomocou led displeja na zadnej strane.  Možnosť manuálneho nastavenia farby, automatického prepínania alebo prelínania farieb, navolenie zvukového módu (vstavaný mikrofón), funkcia Master/Slave. Prednastavené programy, strobo, stmievanie) alebo môže reagovať na hudbu. Obsahuje 18 ks 1W LED diód. Dodávaný vrátane 1m káblu so zástrčkou, Spotreba: max 20W. Pre nízku spotrebu vhodné na osvetľovanie priestorov z dlhodobou prevádzkou. Reflektor má vysokú svietivosť a je vhodný na efektové osvetľovanie pódií a tanečných parketov. Pomocou dvojitého držiaku možno reflektor ľahko postaviť na podlahu bez použitia ďalšieho príslušenstva.Zmenšené rozmery FLAT LED PAR ocenia najmä mobilní DJ-i a osvetľovači, hudobníci a pod.

Počet LED: 18 ks 1 W (6ks-červených , 6ks - zelených, 6ks - modrých)
Pracovné Módy: Automatický mód / Audio mód 
Vstavaný mikrofón: áno
Konektory: 3 pin. XLR konektory ( DXM-In, DMX-Out)
Napájanie: 230V/50Hz
Spotreba: 20W
Rozmery: 180x175x100 mm bez držiakov, cca 220x200x100 mm vrátane držiaka
Hmotnosť: 1kg

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting