ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Stojany na hudobné nástroje
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

LED FlatPAR 6 x 3W TCL

Malý kompaktný PAR reflektor
BeamZ LED FlatPAR 6x 3W TCL, RGB, DMX
Vaša cena:37 €
Výrobca: BeamZ
BeamZ LED FlatPAR 6x 3W TCL, RGB, DMX
SK150902_01
Popis

Malý PAR reflektor osadený 6 x 3W RGB LED (3v1) s vyžarovacím uhlom 18°. Jednoduchá prevádzka jednoduchým pripojením do siete, možnosť funkcie v režime Stand-Alone, ovládaný hudbou pomocou vstavaného mikrofónu alebo použitie predprogramovaných scén. Funkcia RGB miešanie farieb, strobo-efekt, stmievanie alebo statické farby. Nastavenie prevádzkových režimov pomocou ovládacieho panela so štyrmi tlačidlami alebo dodávaným IR diaľkovým ovládačom všetkých základných funkcií. Spínaný napájací zdroj pre prevádzku v 100-240V. Uzamykateľný otočný držiak pre pripevnenie k stene alebo ku konštrukciám. Ideálny svetelný efekt do podnikov, ktorý možno vďaka svojej malej veľkosti umiestniť takmer kamkoľvek. Vhodný napríklad do bowlingov, diskoték a klubov, ale aj pre mobilných DJov.

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting