ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Stojany na hudobné nástroje
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

Mister Kool II

Výrobník plazivého dymu
Mister Kool II
Vaša cena:129 €
Výrobca: American DJ
Mister Kool II
MisterkoolII_Ice
misterkooliifx1jpg.jpg_12
misterkooliifx3jpg.jpg_11
misterkoolIIdrainage
misterkooliidrainagejpg.jpg_11
misterkooliiremotejpg.jpg_12
Popis

Výrobník ťažkej, prízemnej hmly, druhá generácia. Používa štandardnú kvapalinu do dymostrojov chladenú ľadovými kockami. Súčasťou balenia je káblový diaľkový časovač s vypínačom On / Off. Do chladiaceho boxu môžete naložiť až 2 kg ľadu, systém odvodnenia umožňuje jednoduché čistenie. Voda sa vypúšťa priamo do dodaného plastového vrecka. Ohrievač má príkon 700 W, nádržka na hmlovú kvapalinu má objem 1/2 litra. Rozmery: 490 x 315 x 260 mm, Hmotnosť: 8 kg.

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting