ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Stojany na hudobné nástroje
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

Mister Kool II

Výrobník plazivého dymu
Mister Kool II
Vaša cena:129 €
Výrobca: American DJ
Mister Kool II
MisterkoolII_Ice
misterkooliifx1jpg.jpg_12
misterkooliifx3jpg.jpg_11
misterkoolIIdrainage
misterkooliidrainagejpg.jpg_11
misterkooliiremotejpg.jpg_12
Popis

Výrobník ťažkej, prízemnej hmly, druhá generácia. Používa štandardnú kvapalinu do dymostrojov chladenú ľadovými kockami. Súčasťou balenia je káblový diaľkový časovač s vypínačom On / Off. Do chladiaceho boxu môžete naložiť až 2 kg ľadu, systém odvodnenia umožňuje jednoduché čistenie. Voda sa vypúšťa priamo do dodaného plastového vrecka. Ohrievač má príkon 700 W, nádržka na hmlovú kvapalinu má objem 1/2 litra. Rozmery: 490 x 315 x 260 mm, Hmotnosť: 8 kg.

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

WEBHOSTING EARTH