ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

Stojany na hudobné nástroje
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

Party PAR 12x1W RGBW

Plastový reflektor, 12 x 1W
Stagg Party PAR 12x1W RGBW
Vaša cena:25 €
Výrobca: Stagg
Popis

Kompaktný LED reflektor v plastovom prevedení. Svetelný efekt je osadený dvanástimi 1W LED diódami (3x červená, 3x zelená, 3x modrá a 3x biela). Vyžarovací uhol 15 °, funkcia stmievania, Strobo efekt a RGBW miešanie farieb. Ovládanie signálom DMX (7 riadiacich kanálov), ovládanie zvukom pomocou zabudovaného mikrofónu, automatický prevádzkový režim. Ovládací LED panel pre nastavenie DMX adresy a základných prevádzkových režimov. Montážny držiak pre pevné inštalácie, aktívne chladenie ventilátorom. Určené pre použitie v interiéri. Spotreba 25W. Rozmery: 120 x 115 x 90 mm.

 

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting