ÚVOD

E-SHOP

SLUŽBY

GALÉRIE

KONTAKT

E-SHOP
skcsendehu

separator

Tovar pridajte do "košíka", otvorí sa vyskakovacie okno s prehľadom nákupu. Pokiaľ si želáte pokračovať v nakupovaní, kliknite na text "POKRAČOVAŤ V NAKUPOVANÍ".

Pokiaľ chcete nákup dokončiť, zrealizujte nákup kliknutím na text "PREJSŤ DO POKLADNE" v pravej časti vyskakovacieho okna alebo stránky.

(Systém Vás následne vyzve k registrácii, pokiaľ sa nechcete registrovať, nákup môžete dokončiť vyplnením jednorázového objednávkového formulára. Ako registrovaný používateľ už nemusíte viac krát vyplňovať formulár a zaujímavý tovar môžete ohodnotiť.)

 

UB 6H

LED BAR RGBWA+UV HEX (6-IN-1)
Ultra_Bar_6H-LT3_268
Vaša cena:129 €
Výrobca: American DJ
Ultra_Bar_6H-LT3_268
UB-6H-_Back
UB-6H-fx1
Popis

ADJ UB 6H je 22,5-palcové (0,5 m) profesionálne lineárne svietidlo, napájané šiestimi LED 6W-Watt HEX (RGBW + UV). Jeho jasný chromatický 40 stupňový uhol lúča zaisťuje živé farby, určené na nasvietenie stien a tanečných podláh. Jeho robustné púzdro s patentovaným konečným uzamknutím Quick Align umožňuje bezproblémový výstup svetla bez prerušenia farieb. Modely UB 6H sú vybavené vstavanými farebnými makro (vstavanými prednastavenými farbami), 6 režimov DMX kanálov, stmievanie 0-100% a blesk s premenlivou rýchlosťou. Naviac ponúka flexibilné programovanie z hlavnej ponuky 4-tlačidlovým LED DMX-512 alebo bezdrôtovým diaľkovým ovládačom ADJ RFC RF (predáva sa samostatne).

Miešanie farieb RGBWAUV
Skvelé pre premietanie wash efektu na pódiá a steny
Viac režimov DMX kanálov
5 prevádzkových režimov
Ovládanie pixelov v 3 sekciách
Magnetický systém Quick Align (patent čaká na vybavenie)
Uhol vyžarovania: 40 stupňov
35 vstavaných farebných makier
Príkon: 22 W 
Možno prepojiť s ďalšími jednotkami UB 6H (viac informácií v návode na použitie) 
Možno reťaziť napájanie s ďalšími jednotkami UB 6H (viac informácií v návode na použitie)
Viacnapäťová prevádzka: AC 100-240 V, 50/60 Hz
Rozmery (D x Š x V): 560 × 63 × 90 mm
Hmotnosť: 1,6 kg

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https